Wigilii nadszedł czas

17 grudnia cała społeczność naszego przedszkola, rodzice i zaproszeni goście jak co roku wzięli udział w wigilii. Uroczystość rozpoczęła się odczytaniem przez księdza Sebastiana Pakulskiego Słowa Bożego, następnie wszyscy obejrzeli Jasełka w wykonaniu dzieci  z grup: Krasnoludki, Wiewiórki, Pszczółki i Biedronki. Po zakończonym przedstawieniu pani dyrektor Anna Dubaj złożyła wszystkim świąteczne życzenia i podzieliła się symbolicznie opłatkiem. Ksiądz Sebastian zapraszał dzieci na urodziny Pana Jezusa 25 grudnia do Bazyliki na godz. 15.00 oraz na Orszak Trzech Króli. Następnie w każdej grupie  odbyła się wigilia z rodzicami i zaproszonymi gośćmi. Niespodzianką dla wszystkich były odwiedziny Mikołaja, który każdemu dziecku przyniósł paczkę. Był to bardzo uroczysty i wzruszający dzień.