Wróć do listy

Nasz przedszkolak chociaż młody, także poznać chce zawody

Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku wspólnie z Przedszkolem Miejskim Nr 5 w Pułtusku rozpoczął innowacyjny projekt „Nasz przedszkolak chociaż młody, także poznać chce zawody!”, którego celem jest przekazanie dzieciom wiadomości o zawodach z bliższego i dalszego otoczenia. Na pierwszym spotkaniu, które odbyło się w poniedziałek 15 marca, dzieci zapoznały się z zawodem fryzjera.
Zajęcia poprowadziła mistrzyni w rzemiośle Fryzjer, a zarazem Przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpiów i Podlasia w Warszawie Iza Młynkowska – właścicielka salonu fryzjerskiego w Pułtusku. W spotkaniu uczestniczyła także dyrektor przedszkola Anna Dubaj oraz Janusz Borzyński - dyrektor biura Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku.  Spotkanie odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego.
W tym dniu każdy przedszkolak mógł poczuć się jak w prawdziwym salonie fryzjerskim.
Dziękujemy bardzo pani Izabeli Młynkowskiej i panu Januszowi Borzyńskiemu za bardzo ciekawe zajęcia.