Wróć do listy

Świętowaliśmy 102 rocznicę Odzyskania Niepodległości

Dzień 11 listopada to jedna z ważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek do polskich symboli. Dlatego też 10 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przedszkolaki z grupy ,,Krasnoludki" od paru tygodni przygotowywały się do tego ważnego wydarzenia pod opieką H. Żebrowskiej. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki. Jednocześnie przyłączyły się do akcji MEN #szkoła do hymnu# odśpiewując o 11.11 nasz Hymn państwowy. Dzień Niepodległości był radosnym dniem w naszym przedszkolu i na pewno zapadnie w pamięci naszych ,,Małych Polaków".