VI Edycja Konkursu Plastycznego "Jesień moich marzeń"

REGULAMIN VI EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO
 „JESIEŃ MOICH MARZEŃ”

Przedszkole Miejskie Nr 5 w Pułtusku zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat do udziału w konkursie plastycznym „Jesień moich marzeń”

CELE KONKURSU
  1. Kształtowanie kreatywności, wrażliwości artystycznej dzieci.
  2. Wzbogacenie warsztatu plastycznego – rozwijanie różnorodnych form i technik.
  3. Inspirowanie tematyką jesieni.
  4. Rozwijanie i doskonalenie  możliwości twórczych dzieci.
  5. Prezentacja i promowanie osiągnięć dzieci uzdolnionych plastycznie.

ORGANIZATORZY
Przedszkole Miejskie Nr 5 w Pułtusku

UCZESTNICY
Konkurs adresowany jest do dzieci uczęszczających do przedszkoli publicznych i niepublicznych w Pułtusku.
Obejmuje następujące kategorie wiekowe:
  1. 3 latki
  2. 4-5 latki
  3. 6 latki

WARUNKI UCZESTNICTWA
  1. Uczestnik wykonuje jedną pracę plastyczną płaską w formacie A-3 lub A-4 techniką dowolną.
  2. Z każdej grupy wiekowej może być dostarczona 1 praca.
  3. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą dane:
- imię i nazwisko autora, wiek,
- nazwa i adres placówki delegującej,
- imię i nazwisko nauczyciela pod którego kierunkiem praca została wykonana,
  1. Do każdej pracy powinien być dołączony załącznik z klauzulą podpisaną przez rodziców/opiekunów prawnych (załącznik nr1).
  2. Prace prosimy dostarczyć do 30 października 2020r. do sekretariatu Przedszkola Miejskiego Nr5 w Pułtusku ul. 17 Stycznia 6 bądź przesłać pocztą.
  3. Komisja konkursowa powołana w składzie przez organizatora dokona oceny prac, przyznając nagrody.
  4. Wszyscy laureaci wraz z opiekunami zostaną zaproszeni na uroczyste otwarciem wystawy w dniu  13 listopada 2020r. o godzinie 10.00 w Przedszkolu Miejskim Nr 5 w Pułtusku.

KRYTERIA OCENY
  1. Estetyka wykonanych prac.
  2. Oryginalność, pomysłowość.
  3. Zgodność pracy z tematem.
  4. Samodzielność w wykonaniu pracy.
  5. Walory artystyczne jak: kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: Justyna Godlewska 511 069 567, Anna Niesłuchowska 669 831 117
Zapraszamy do udziału w konkursie !!!

Załcznik nr 1