Dzień Pluszowego Misia w grupie Pszczółki

25 listopada do przedszkola przybył niezwykły gość- Miś Bruno. Odwiedził dzieci z grupy Pszczółki, bawił się z przedszkolakami przy dziecięcych przebojach, hitem była zabawa przy piosence „Jadą, jadą misie”. Bruno wyruszył z dziećmi na poszukiwanie miodku, wspólnie odgadywał zagadki, które były losowane z zaczarowanego pudełka. Pszczółki przygotowały gościowi piękne prace plastyczne. Bruno opowiedział dzieciom historię Pluszowego Misia, która rozpoczęła się 118 lat temu w 1902 roku. Niestety dzieci nie mogły przynieść swojego misia do przedszkola więc otrzymały  dla niego medal. Dużo radości sprawiła wszystkim sesja zdjęciowa z Kubusiem Puchatkiem oraz selfie z Misiem Bruno,  który poczęstował przedszkolaki  cukierkami. Była super zabawa.